• Akademia KS Ali Demi

  Luaj. Argetohu. Shijoje Lojen.
  lexo me shume
 • Akademia KS Ali Demi

  Luaj. Argetohu. Shijoje Lojen.
  Read More

Në eksperiencën tonë shumë vjeçare kemi qenë gjithmonë të kujdesshëm për të përzgjedhur një ekip pune profesionist dhe të vëmendshëm, sepse të stervisësh brezat e rinj do përkushtim, vëmëndje dhe profesionalizëm.Të gjithë trajnerët tanë janë të kualifikuar nga institucionet më të larta të UEFA dhe FSHF me patentat përkatësisht në kategori të ndryshme nga UEFA B deri në UEFA PRO. Një staf i përbërë nga ish-lojtarë profesionistë e të respektuar të botës së futbollit dhe kjo gjë vihet re edhe në rezultatet që ekipet e akademisë sonë arrijnë në çdo sezon futbollistik. Jemi krenar të themi që çdo grupmoshë e akademisë tonë ka në vitrinën tonë të trofeve të paktën një kupë.

Binjakëzimi i akademisë tonë me Torino FC ka qënë gjithashtu një
mundësi përmirësimi dhe një dritare mbi Europën për
skuadrat tona dhe punën e trajnerëve tanë.

Trainers

 • Ergys Kadiu
 • Engert Bakalli
 • EndritAgushi
 • Elton Ferko
 • Erion Arapi
 • Ridvan Fazlliu
 • Andrea Nikolla
 • Elton Mucollari
 • Julian Kaca
 • Blendi Gockaj
  Blendi Gockaj
 • Taulant Stermasi
  Taulant Stermasi
 • Leonsjo Guma
  Leonsjo Guma
 • Kreshnik Zhega
  Kreshnik Zhega
Next Match
Ali Demi A (U9)
VS
Piruset
March 18, 2017 | 10:00 am
Kompleksi Sportiv Ali Demi

March 18, 2017
Ali Demi V (U9)
VS
Dinamo
March 18, 2017
Ali Demi V (U11)
VS
Dinamo
March 18, 2017
Ali Demi E (U11)
VS
Tulipanet
March 18, 2017
Ali Demi T (U11)
VS
Tirana
March 18, 2017
Ali demi B (U11)
VS
Partizani
March 18, 2017
Ali demi A (U11)
VS
Tirana
March 19, 2017
Ali demi T (U13)
VS
Tulipanet

Lajmet Tona

Ne kete seksion do te mund te gjeni lajmet mbi aktivitetin e KS ALI DEMI

Trofet Tona

 • Futsal - Ekipi Fitues 2016, FSHF
 • Vendi I
 • Komm Mit, Coppa Disciplina, 2012
 • Komm Mit, U13, vendi II, 2012
 • Ekipi Fitues, kampjonati Kombetar FUTSAL 2012-2014
 • Kampjonati Kombetar i minifutbollit, Ekipi fitues, 2015-2016
 • Ekipi Kampjon Rajonal, U9, 2007-2008
 • Portieri me i mire, River Cup, 2007-2008
 • Ekipi Fitues, Arben Minga , 2008
 • Kupa e Shqiperise Fusal, 2015
 • Kupa e Shqiperise, 2011-2012
 • Ekipi Fitues, Kampjonai kombetar i minifutbollit, 2006-2007
 • Kupa e Shqiperise, Futsal, 2013
 • Otrant Olympic 2016, 2016
 • Ekipi fitues, "28 nentori", Dita e Flamurit
 •  
 • SG Unterrath , 2016
 • Ekipi fitues, Alfred Ziaj, 2016
 • River Camp, vendi 3-te, 2007
 • Trofeu KS Ali Demi, Ekipi Fitues, 2012
 • Kupa Loro Boroci, 2005

ARRITJET

9135
gola
1812
ndeshje
96
kartona
12
Trofe

Binjakezimi me FC Torino

Ndiqni nje video te shkurter te ceremonise se Binjakezimit me FC TORINO

Ne Kompleksin Sportiv Ali Demi do te mund te gjeni

 01  02  03  04  05  06
 
 
 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi