All for Joomla All for Webmasters

Ks Ali Demi - Ali Demi A - Partizan...

February 28, 2017
Nje dite e shtune e shfrytezuar ne menyren me te mire te mundeshme, vellezerit e miqte tane nga Maqedonia munden ne finale Ks Ali Demin dhe moren vendin e pare ne turneun e kesaj jave duke lene pas respektivisht Ks Ali Demi A - Partizani - Ks Ali Demi B. Ka vlen te vleresohet puna e kolegeve tane ne Shkup qe kane bere me te vertete nje pune shume te mire. Falemderojme per pjesmarrjen edhe djemte e Partizanit qe moren pkese ne festen e sotme dhe gjithashtu gjejme rastin ti ftojme edhe ne aktivitet te tjera, jo vetem Partizanin por te gjitha akademite e tjera te futbollit ne vendin tone. Ishte nje test i mire per skuadrat tona qe ne datat 27-30 prill jane te impenjuara ne turneun e akademive te binjakezuara me Torino FC ne qytetin e Torinos. Shihemi se shpejti ne te tjera iniciativa.

Comments 1

FirstRoosevelt
# FirstRoosevelt 03 : 40 AM, October 17, 2017
I have noticed you don't monetize your site, don't waste
your traffic, you can earn extra bucks every month because you've got high quality content.
If you want to know how to make extra bucks, search for: Mrdalekjd methods
for $$$
Reply Reply with quote Quote

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi