All for Joomla All for Webmasters

Ks Ali Demi - Perfundon edicioni i ...

May 08, 2017
Me shume sukses perfundon edicioni i pare i Turneut - Beautiful Albania- 2017. .
.
Ks Ali Demi, Ju falenderon per festen dhe argetimin qe te gjithe sebashku sollem ne keto dy dite ne fushat e kompleksit Fc Internacinal. Ju presim te gjitheve vitin e ardhshem ne edicionin e dyte me me shume skuadra. .
Fc Korca shpallet skuadra Kampione e ketij edicioni te pare. .
Ne vend te dyte, Fc Internacional.
Vendi i trete shkoi jashte kufijve gjeografik, e fitoi Kf Gjakova. .
Ne vendin e katert renditet Ks Ali Demi.
Kf Lugina meritoi ne unanimitet Cmimin FAIR PLAY.
Golashenuesi me i mire me 7 gola u shpall Rigels HASAJ..
Kf Beses ju akordua cmimi per skuadren me te re en moshe pasi kishte ne organiken e saj lojtar te datelindjes 2007..
.
Faleminderit.

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi