Ks Ali Demi - Kampionati - Java VI ...

March 01, 2019
Humbëm 2, fituam 5, kampionati flet me gjuhën tonë
Ks Ali Demi vazhdon dominimin e tij edhe në javën e gjashtë të kampionatit të moshave. Ashtu si në javët e kaluara, edhe këtë herë djemtë tanë kanë bërë mirë duke prodhuar lojëra të bukura e me shumë gola. Sfidat e sotme kanë prodhuar këto rezultate:
U-7 Ali Demi (Prof. Andrea) - Ali Demi (Prof. Agushi) 4-4
U-11 Ali Demi -Partizani 3-2
U-10 Ali Demi - Farka 4-3
U-9 Ali Demi (Agushi) 2-1
U-9 Ali Demi (Bakalli) 2-1
U-15 Ali Demi (Agushi) 1-2
Nesër luajnë ekipet U-9 dhe U-11 të drejtuara nga Prof. Ridvan Fazliu.

Comments 4

EugenioPem
# EugenioPem 08 : 51 AM, July 01, 2020
Hello! pharmacy technician online course: http://canadianonlinepharmacy.club/ online pharmacy viagra soma online pharmacy
Reply Reply with quote Quote
Michaelnof
# Michaelnof 04 : 03 PM, July 07, 2020
Hi there! deltasone: http://prednisonedeltasone.info/ buy prednisone pills online purchase prednisone
Reply Reply with quote Quote
PedroNus
# PedroNus 11 : 58 PM, July 12, 2020
Hi! buy generic priligy: https://dapoxetine4.com/ order dapoxetine
Reply Reply with quote Quote
EddieMep
# EddieMep 01 : 55 AM, August 09, 2020
Hi there! get lasix online: http://lolasix.info/ getting off lasix
Reply Reply with quote Quote

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi