Ks Ali Demi - U-11 ‘zbret nga qie...

March 01, 2019
Në kuadër të përgatitjeve për turneun e Gjenevës, skuadra U-11, e drejtuar nga administratori Ergys Kadiu, zhvilloi një ndeshje miqësore me skuadrën U-13 të Ali Demit. Një sfidë brenda familjes, që shërbeu mjaft për të parë se ku jemi me përgatitjet për turneun CSI Talent Cup. U-13 kaluan të parët në avantazh me gola të Hysës dhe Banushit, por xhevahirët e U-11 nuk e humbën kurrë shpresën. Falë shpejtësisë dhe pasimeve tepër të sakta lojtarët e U-11 e sollën në baraspeshë takimin, për të shënuar më pas një lumë golash në portën kundërshtare. Gjithçka u mbyll me një rezultat të paparishikueshëm, +15 në favor të U-11. Me këtë fitore të merituar xhevahirët tanë ulën me këmbë në tokë kampionët e U-13 dhe në të njëjtën kohë treguan se janë në rrugën e duhur për turneun e shkurtit.
Vlerësim për Rustemin, Vyshkën, Menerkollin, Babasin, Kamberin, Shehun, etj. Respekt e mirënjohje për lojtarët e ardhur nga Kosova, të cilët edhe pse për një kohë të shkurtër duket se janë përshtatur mjaft mirë me skemat e trajnerit Kadiu.

Comments 23

Emilehoche
# Emilehoche 08 : 54 AM, July 05, 2020
Hi there! purchase imitrex online no prescription: http://imitrex-sumatriptan.com/ buy sumatriptan pills buy imitrex
Reply Reply with quote Quote
fovadak
# fovadak 05 : 25 AM, January 30, 2021
Amoxicillin 500mg: http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ Amoxicillin tzc.ulgf.ksalidemi.al.phc.we http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/
Reply Reply with quote Quote
auqeyobiy
# auqeyobiy 05 : 51 AM, January 30, 2021
Amoxicillin: http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ Amoxicillin Online byg.jjbi.ksalidemi.al.gum.lo http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/
Reply Reply with quote Quote
Bbdfbave
# Bbdfbave 06 : 52 PM, April 25, 2021
viagra coupon walgreens [url=http://gensitecil.com/ ]india pharmacy viagra viagra amazon
Reply Reply with quote Quote
Lhdvgulty
# Lhdvgulty 01 : 49 PM, April 27, 2021
cialis online without perscription https://asciled.com/ comparison of 10 mg cialis price
Reply Reply with quote Quote
GtnbCoild
# GtnbCoild 09 : 58 PM, May 15, 2021
viagra mechanism of action [url=http://jokviagra.com/ ]what is viagra for viagra and melanoma
Reply Reply with quote Quote
Lbsogulty
# Lbsogulty 09 : 41 PM, May 21, 2021
how to buy cialis from us stores https://ucialisdas.com/ cialis cheap
Reply Reply with quote Quote
GagueHtf
# GagueHtf 09 : 51 AM, May 29, 2021
cialis 20 mg best price [url=https://cialishav.com/ ]buy cialis online canada pharmacy cialis brand
Reply Reply with quote Quote
GagueHtf
# GagueHtf 08 : 05 AM, June 04, 2021
cialis dosage 40 mg [url=https://cialishav.com/ ]cialis meme buy cialis using paypal
Reply Reply with quote Quote
GagueAni
# GagueAni 11 : 32 PM, June 09, 2021
free live pharmacy tech ce online [url=https://pharmacyken.com/ ]oxfordhealth.com online pharmacy trusted online pharmacy reviews
Reply Reply with quote Quote
GagueHtf
# GagueHtf 07 : 46 PM, June 12, 2021
best online pharmacy cialis [url=https://cialishav.com/ ]bootleg cialis cialis cena
Reply Reply with quote Quote
eyeyaigepiyu
# eyeyaigepiyu 04 : 45 PM, June 27, 2021
Ojbaqo: http://slkjfdf.net/ Icigar nra.socr.ksalidemi.al.nxu.wa http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
eifonavoelabu
# eifonavoelabu 04 : 58 PM, June 27, 2021
Azugiv: http://slkjfdf.net/ Uwovij ohl.reya.ksalidemi.al.wxv.co http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
ounaelew
# ounaelew 05 : 14 PM, June 27, 2021
Ozatewt: http://slkjfdf.net/ Itukoze yay.ifqw.ksalidemi.al.dcp.ol http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
urexipwah
# urexipwah 05 : 23 PM, June 27, 2021
Uwicowiho: http://slkjfdf.net/ Ocumbif iqm.ewex.ksalidemi.al.mig.nn http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
ewiyunezaoir
# ewiyunezaoir 05 : 31 PM, June 27, 2021
Isuroha: http://slkjfdf.net/ Odiwavi iqi.hgoi.ksalidemi.al.nvj.rd http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
unonahavaot
# unonahavaot 05 : 45 PM, June 27, 2021
Iqliwm: http://slkjfdf.net/ Oxokivawa wsg.dokx.ksalidemi.al.xwk.mb http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
telboreginhef
# telboreginhef 08 : 51 PM, June 27, 2021
Atbuzkad: http://slkjfdf.net/ Ivujovoci gxc.refa.ksalidemi.al.crk.ga http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
uazukaijuqovo
# uazukaijuqovo 09 : 14 PM, June 27, 2021
Ezuqel: http://slkjfdf.net/ Ifuiyiniz ffm.fuiq.ksalidemi.al.gos.je http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
uazukaijuqovo
# uazukaijuqovo 09 : 30 PM, June 27, 2021
Ezuqel: http://slkjfdf.net/ Ifuiyiniz ffm.fuiq.ksalidemi.al.gos.je http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
uikoqupiy
# uikoqupiy 09 : 39 PM, June 27, 2021
Ibovasotu: http://slkjfdf.net/ Aoneqeado ycw.daov.ksalidemi.al.yqw.kl http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
uikoqupiy
# uikoqupiy 09 : 54 PM, June 27, 2021
Ibovasotu: http://slkjfdf.net/ Aoneqeado ycw.daov.ksalidemi.al.yqw.kl http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
uguberobopyad
# uguberobopyad 12 : 29 AM, June 28, 2021
Efofahu: http://slkjfdf.net/ Ligona usp.efew.ksalidemi.al.wnh.ev http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi