Ks Ali Demi - Ali Demi regjistron s...

March 01, 2019
Ali Demi regjistron shifër rekord golash
26 gola vetëm në 6 ndeshje është vërtet një numër rekord. Djemtë tanë e mbyllin vitin 2018 me sukses, duke treguar se kanë një vijimësi të mirë si në rezultate ashtu edhe në lojë. Edhe pse kryesojmë me meritë, e dimë që deri tani kemi bërë shumë pak krahasuar me pjesën e mbetur të rrugës drejt titullit. Shpresojmë që në vitin 2019 të arrijmë të tjera rezultate pozitive, duke ngritur më lart emrin e akademisë sonë të përbashkët.
Rezultatet e ditës së sotme:
U-15 Ali Demi - Partizani 12-0
U-11 Ali Demi A - Partizani 3-0
U-9 Ali Demi A - Tirona 6-2
U-7 Ali Demi - Djekom 5-3.
U-13 Ali Demi - Fc Internacional 0-3.
Nesër luhen dy ndeshjet e fundit për 2018-ën, U-9 dhe U-11.

Comments 2

Invoisy
# Invoisy 10 : 41 PM, June 21, 2020
Notice Cialis 20mg Generic Cialis: https://agenericcialise.com/ livraison levitra Generic Cialis Cephalexin Alcohol Use
Reply Reply with quote Quote
cialis online
# cialis online 09 : 48 AM, July 16, 2020
Indoacin draita Cialis: https://ascialis.com/# hoisee Acheter Viagra Generique Pas Cher faulty Cialis Altept Usata Levitra
Reply Reply with quote Quote

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi