All for Joomla All for Webmasters

Ks Ali Demi - Ali Demi i rikthehet ...

March 01, 2019
Golashënuesi Elezi bën detyrën U-13 ka gjetur sot fitoren përballë Arenës. Një ndeshje e vështirë në letër, por djemtë ditën të shprehin potencialin e tyre më të mirë përballë një kundërshtari që u mbrojt për të ruajtur rrjetën të paprekshme. Fitorja na gëzon, por më shumë na lumturon rikthimi tek fitoret me shumë gola. 3 gola nga Elezi, Hysa dhe Kolgjini, njëri më i bukur se tjetri dhe një ekip që luan sipas filozofisë Bakalli.

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi