All for Joomla All for Webmasters

Ks Ali Demi - U-11 shpallet fitues ...

March 01, 2019
Një tjetër kupë i shtohet palmaresit tonë si klub. Jemi me meritë kampionë. Kemi treguar se kemi uri dhe mentalitet fituesi që nga fillimi i turneut e deri në ndeshjen e fundit, të fituar 3-1 ndaj skuadrës së Young Team nga Struga. Falënderojmë organizatorët për pritjen e ngrohtë e të përzemërt. Mirënjohje për ekipet pjesëmarrëse. Vlerësim për djemtë tanë, që edhe në këtë turne treguan vlerat më të mira. Kampionët e vërtetë luftojnë vetëm për trofe.

Comments 2

ipofuyi
# ipofuyi 01 : 10 PM, August 15, 2019
Amoxicillin Without Prescription: http://mewkid.net/order-amoxicillin/ Amoxicillin 500 Mg qlo.jjlj.ksalidemi.al.tze.xq http://mewkid.net/order-amoxicillin/
Reply Reply with quote Quote
eqioyaduiviq
# eqioyaduiviq 01 : 28 PM, August 15, 2019
Amoxicillin Without Prescription: http://mewkid.net/order-amoxicillin/ Amoxicillin 500mg Capsules wok.sivg.ksalidemi.al.rnt.rb http://mewkid.net/order-amoxicillin/
Reply Reply with quote Quote

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi