All for Joomla All for Webmasters

Ks Ali Demi - Alidemsit triumfojnë...

March 01, 2019
Një tjetër javë e mbyllur me fitore, një tjetër javë që flet për ne dhe për rezultatet tona të frikshme. Dominojmë në fushë, tregojmë grintë dhe shkundim rrjetat. Plot 32 gola në një javë. Jemi apo nuk jemi më të mirët?!
Përballjet dhe rezultatet e sotme:
U-7 Ali Demi - Tirona 7-4.
U-9 Ali Demi A - Tirona 5-3.
U-11 Ali Demi A - Tirona 10-0.
U-15 Ali Demi - Fushë Kruja 3-0.
Urime Prof. Agushit dhe djemve tanë të mrekullueshëm!

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi