All for Joomla All for Webmasters

Ks Ali Demi - Një speciale e RTSh ...

March 01, 2019
përgatitur nga gazetari Gjergj Vyshka, për ekipin U-11, i cili mori pjesë në turneun CSI Talent Cup 2019. Ali Demi bëri një paraqitje pozitive edhe pse kishte përballë ekipe elitare të Kontinentit të Vjetër, të tilla si Bayern Munchen e Leverkusen, Arsenal, Porto, etj. Kujtojmë se skuadra e Bayern Munchen, e cila u shpall fituese e turneut për këtë edicion, fitoi me vështirësi ndaj Ali Demit me rezultatin e ngushtë 2-1. Pavarësisht rezultateve, kjo pjesëmarrje tregoi se kemi akoma shumë për të bërë nëse duam të arrijmë objektivat që i kemi vënë vetes. Deri atëherë na duhet punë, punë dhe vetëm punë...
Vullneti dhe dëshira nuk na mungojnë...

https://www.facebook.com/KsAliDemi/videos/411434686281752/

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi