Ks Ali Demi - Agushi & Co arrijnë ...

March 01, 2019
Përballja e së shtunës ndërmjet Ali Demit dhe Lionsat përfundoi me rezultatin 4-1 në favor të skuadrës së drejtuar nga prof. Endrit Agushi. Golat u shënuan nga Çela, Ferizolli dhe Kadiu. Me këtë triumf djemtë tanë të U-15 vazhdojnë të trasojnë rrugën drejt destinacionit final: Titullit Kampion. I urojmë suksese të mëtejshme luanëve tanë.

Comments 15

Emilehoche
# Emilehoche 07 : 09 AM, July 06, 2020
Hello there! buy imitrex: http://imitrex-sumatriptan.com/ order imitrex buy sumatriptan pills
Reply Reply with quote Quote
RobertExpaw
# RobertExpaw 09 : 59 AM, July 11, 2020
Howdy! pharmacy technician schools online: http://mexicanonlinepharmacies.bid/ online pharmacy tech programs online pharmacy mexica
Reply Reply with quote Quote
PedroNus
# PedroNus 02 : 13 PM, July 11, 2020
Howdy! usa pharmacy online: http://canadianonlinepharmacy.club/ adderall online pharmacy
Reply Reply with quote Quote
Kvaxbave
# Kvaxbave 09 : 05 AM, February 13, 2021
payday loans are the devil cash advance nicholasville where can i get cash advance on my credit card
Reply Reply with quote Quote
oyueqoqeb
# oyueqoqeb 05 : 41 PM, April 06, 2021
Aotalod: http://slkjfdf.net/ Oxqinebeh fli.zlfy.ksalidemi.al.asf.ls http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
aqacogim
# aqacogim 05 : 52 PM, April 06, 2021
Aaeeji: http://slkjfdf.net/ Fubufiy nyq.ipge.ksalidemi.al.iag.cq http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
GvdbCoild
# GvdbCoild 12 : 43 AM, April 27, 2021
tadalafil 20mg how long before sex http://boxtadafil.com/ what is cialis tadalafil used for
Reply Reply with quote Quote
gultyVed
# gultyVed 08 : 19 PM, May 25, 2021
generic cialis pills [url=https://krocialis.com/ ]tadacip vs cialis generic cialis pay pal
Reply Reply with quote Quote
GagueDev
# GagueDev 01 : 56 AM, May 30, 2021
buy online prescription drugs [url=https://cjepharmacy.com/ ]Cialis Oral Jelly (Orange) arthritis
Reply Reply with quote Quote
GagueHtf
# GagueHtf 03 : 45 PM, June 01, 2021
cialis 20mg pills [url=https://cialishav.com/ ]buying cialis online canadian order cialis 20 mg dosage
Reply Reply with quote Quote
GagueDev
# GagueDev 08 : 17 AM, June 04, 2021
advanced care rx pharmacy [url=https://cjepharmacy.com/ ]nevada approved canadian pharmacy my pharmacy online
Reply Reply with quote Quote
GagueHtf
# GagueHtf 01 : 21 PM, June 08, 2021
buy cialis black [url=https://cialishav.com/ ]buy cialis through paypal cialis coupon cvs
Reply Reply with quote Quote
baveSwa
# baveSwa 12 : 14 PM, June 09, 2021
generic viagra cialis paypal [url=https://ckacialis.com/ ]new york cialis cialis none prescription
Reply Reply with quote Quote
GagueDev
# GagueDev 11 : 00 PM, June 12, 2021
australian pharmacy online [url=https://cjepharmacy.com/ ]Cymbalta canadian pharmacies that don't require prescriptions
Reply Reply with quote Quote
uxoyaatepolup
# uxoyaatepolup 11 : 09 PM, June 14, 2021
Uvabanqi: http://slkjfdf.net/ Ozauqex qjd.iafg.ksalidemi.al.ruw.mo http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi