Ks Ali Demi - U-13, fitore bindëse...

March 01, 2019
Ali Demi i rikthehet fitoreve bindëse. 5 gola përballë një kundërshtari që nuk i rezistoi dot presionit të luanëve tanë. Meritë e Dashit dhe Kolgjinit, por edhe e të gjithë djemve tanë të mrekullueshëm. Një fitore që na rikthen në luftën për titull. Një triumf që tregon qartë forcën dhe supremacinë tonë përballë çdo kundërshtari. Dy prurje të reja nga U-11, Rustemi dhe Vyshka, të cilët u përshtatën shumë mirë me skemat e dyshes Bakalli-Fazliu.

Comments 9

Hymanlal
# Hymanlal 01 : 16 AM, June 26, 2020
Howdy! on line pharmacy: http://onlinegenepharmacy.com/ no prescirtion pharavies
Reply Reply with quote Quote
Michaelnof
# Michaelnof 01 : 00 PM, July 13, 2020
Hello! colchicine buy online uk: https://colchicine1.info/ where to buy colchicine 0.6 mg where to buy colchicine tablets
Reply Reply with quote Quote
Bbshbave
# Bbshbave 11 : 02 PM, May 09, 2021
is viagra covered by medicaid http://loxviagra.com/ viagra over the counter walgreens
Reply Reply with quote Quote
gultyloh
# gultyloh 04 : 48 PM, June 09, 2021
does express scripts cover cialis [url=https://rcialisgl.com/ ]cialis reviews patients does insurance cover cialis for bph
Reply Reply with quote Quote
GagueGtv
# GagueGtv 01 : 43 AM, June 14, 2021
click here to canadian pharmacy online [url=https://pharmacyhrn.com/ ]big mountain pharmacy in canada magellan rx specialty pharmacy
Reply Reply with quote Quote
olvessxosipo
# olvessxosipo 09 : 27 PM, July 22, 2021
Ehohuxii: http://slkjfdf.net/ Aqezwiso hab.vjsq.ksalidemi.al.abq.pi http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
ufyigovaj
# ufyigovaj 09 : 35 PM, July 22, 2021
Acohun: http://slkjfdf.net/ Oyojazm qrt.pijt.ksalidemi.al.jse.no http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
KirkXnLKadeCeasp
# KirkXnLKadeCeasp 07 : 32 PM, September 18, 2021
Сейчас самое время зайти в банк и забрать https://greatcard.ru/ в любом отделении банка. Вам не нуно будет ждать завтра!
Reply Reply with quote Quote
cvspeat
# cvspeat 03 : 14 AM, February 28, 2024
отели Подмосковья: https://samoylovaoxana.ru/tag/oteli-podmoskovya/ или Интересные места Европы ирландская Тропа Гигантов: https://samoylovaoxana.ru/interesnye-mesta-evropy-irlandskaia-tropa-gigantov-4/

Шаста: https://samoylovaoxana.ru/tag/shasta/

https://samoylovaoxana.ru/tag/puteshestvie-v-krym/

Ещё можно узнать: что такое цито: http://yourdesires.ru/beauty-and-health/lifestyle/169-srochnye-analizy-ili-ponyatie-cito.html

Жилье для отпуска
Reply Reply with quote Quote

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi