All for Joomla All for Webmasters

Ks Ali Demi - Torino Academy Cup 20...

May 06, 2017
3 fitore ne 3 ndeshje. Pas 1100 km udhetim dhe nje gjumi te mire prane familjeve te Asd Benese Calcio, sot ne oren 11:00 filloi rrugetimi i Ks Ali Demit ne turneun e akademive te binjakezuara me Torinon. Si nje familje e madhe nen nje organizim perfekt me nje qellim te vetem ARGETIM mbi te gjitha, kundershtari yne i pare ishte ASD Vallecrosia. 4-0 20 min me vone rradhen do e kishte ASD Canale calcio. 5-0 Ne takimin e trete dhe te fundit ne grup me te gjithe tifozet ne anen tone arriten edhe fitoren e trete 4-1 kunder ASD Gioia Calcio(Bari). Me tre fitore ne 3 ndeshje Ks Ali Demi kalon ne gjysem finale. Na ndiqni neser per rezultatet dhe fotot e te dy diteve.

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi