Ks Ali Demi - Kampjonati Rajonal U1...

March 17, 2017
U11 me Prof. Engert BAKALLIN i shtojne nje tjeter trofe vitrines tone.
Ne kampionatin rajonal U11 te organizuar nga z. Zabit AGUSHI, nje nder themeluesit e futbollit per te rinjt pra e FSHF, ekipi i drejtuar nga i mirnjohuri i futbollit tone, prof Engert Bakalli, fitoi ne menyre te pa diskutueshme. Moren pjese, Tirana, Partizani, Tulipanet, Piruset, Lapraka, Albanet dhe 2 ekipe te Ks Ali Demi.
Te gjithe ndeshjet e kampionatit u zhvilluan prane Kompleksit tone gje qe u dha mundesine te gjithe prinderve tane te ishin pjese e kesaj fitorje ne çdo hap te saj.
Falemderojme prof. Bakallin dhe çunat per suksesin e merituar dhe mbetemi ne pritje te trofeve tra tjere.

Comments 15

oqihkakebeyo
# oqihkakebeyo 03 : 37 AM, February 06, 2020
Amoxicillin 500mg: http://mewkid.net/who-is-xandra/ Amoxicillin 500mg dwc.yzps.ksalidemi.al.nay.si http://mewkid.net/who-is-xandra/
Reply Reply with quote Quote
afihaut
# afihaut 10 : 04 AM, February 06, 2020
Amoxicillin 500mg Capsules: http://mewkid.net/who-is-xandra/ Amoxicillin 500 Mg hch.pruj.ksalidemi.al.xpq.uk http://mewkid.net/who-is-xandra/
Reply Reply with quote Quote
oobiukux
# oobiukux 04 : 57 PM, February 14, 2020
Amoxicillin: http://mewkid.net/who-is-xandra/ Buy Amoxicillin ize.lqfr.ksalidemi.al.zqv.ou http://mewkid.net/who-is-xandra/
Reply Reply with quote Quote
ogidayefu
# ogidayefu 05 : 24 PM, February 14, 2020
Buy Amoxil: http://mewkid.net/who-is-xandra/ 18 tlo.cynt.ksalidemi.al.onz.td http://mewkid.net/who-is-xandra/
Reply Reply with quote Quote
EugenioPem
# EugenioPem 08 : 20 AM, June 26, 2020
Hello! tricare online pharmacy: http://canadianonlinepharmacy.club/ pharmacy online canada pharmacy technician online schools
Reply Reply with quote Quote
uscilosd
# uscilosd 08 : 19 PM, June 30, 2020
Amoxicillin 500mg Capsules: http://mewkid.net/when-is-xicix/ Amoxicillin 500mg Capsules gpt.klvj.ksalidemi.al.ekb.oe http://mewkid.net/when-is-xicix/
Reply Reply with quote Quote
apesehujuqto
# apesehujuqto 08 : 43 PM, June 30, 2020
Amoxil Causes Gallstones: http://mewkid.net/when-is-xicix/ Amoxicillin kuw.pqas.ksalidemi.al.jqq.hn http://mewkid.net/when-is-xicix/
Reply Reply with quote Quote
JamesByday
# JamesByday 12 : 38 PM, August 05, 2020
Howdy! canadian drug com: http://www.onlinepharmacycanadaus.com/ buy generic drugs online from canada or india pharmacy canadian superstore no prescription
Reply Reply with quote Quote
ayilujit
# ayilujit 08 : 14 PM, October 18, 2020
Amoxicillin: http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ Buy Amoxil wlk.gepq.ksalidemi.al.ipe.kv http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/
Reply Reply with quote Quote
Lbsogulty
# Lbsogulty 06 : 29 PM, May 10, 2021
canada cialis [url=http://ucialisdas.com/ ]do have to have a prescription for cialis? cialis in melbourne
Reply Reply with quote Quote
Rebfgulty
# Rebfgulty 10 : 12 PM, May 15, 2021
where to buy cialis in usa https://rcialisgl.com/ cialis 20mg usa
Reply Reply with quote Quote
GagueHtf
# GagueHtf 08 : 47 PM, May 26, 2021
cheapest cialis india [url=https://cialishav.com/ ]cialis for free better than viagra and cialis
Reply Reply with quote Quote
GagueGtv
# GagueGtv 12 : 10 AM, May 27, 2021
order prescription drugs online without doctor [url=https://pharmacyhrn.com/ ]cvs pharmacy cvs store drug store news ce pharmacy technician
Reply Reply with quote Quote
GagueAni
# GagueAni 11 : 00 AM, June 02, 2021
cvs pharmacy cvs store [url=https://pharmacyken.com/ ]canadian pharmacies online Tenormin
Reply Reply with quote Quote
GagueAni
# GagueAni 07 : 58 AM, June 09, 2021
which online pharmacy is the best [url=https://pharmacyken.com/ ]mailing prescription drugs from canada to usa canadian pharmacy norco
Reply Reply with quote Quote

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi