Ks Ali Demi - Ferizaj, Ali Demi kal...

March 01, 2019
Ali Demi ka kaluar në fazën e 1/8 në turneun e futbollit të sallës që po zhvillohet në Ferizaj të Kosovës. Ekipi U-11 i drejtuar nga Ergys Kadiu dhe Ridvan Fazliu ka bërë një paraqitje të mirë në tre ndeshjet e para duke fituar dy dhe humbur një me rezultat të ngushtë. I urojmë suksese djemve tanë në këtë pikëtakim të rëndësishëm futbollistik, ku marrin pjesë skuadra me emër nga Ballkani.

Comments 7

Aneflerie
# Aneflerie 01 : 07 AM, June 24, 2020
Propecia Online No Prescription Cialis: https://cheapcialisll.com/ Cialis Genericos Cialis Classification Of Amoxicillin
Reply Reply with quote Quote
Robertshofs
# Robertshofs 04 : 21 PM, June 28, 2020
Hi! tamoxifen: http://nolvadex.ru.com/ buy tamoxifen no prescription buy nolvadex online
Reply Reply with quote Quote
PedroNus
# PedroNus 07 : 25 PM, July 10, 2020
Hi! online pharmacy tramadol: http://rxstoreph.com/ us online pharmacy
Reply Reply with quote Quote
RobertExpaw
# RobertExpaw 06 : 20 PM, July 11, 2020
Hi! mexican pharmacy online: http://mexicanonlinepharmacies.bid/ online mexican pharmacy online pharmacy india
Reply Reply with quote Quote
generic cialis
# generic cialis 09 : 30 AM, July 15, 2020
Propecia Leucocitos Reighsag Buy Cialis: https://bbuycialisss.com/# RhydayRody Viagra Ne Shqip neseinvews buy cialis online uk ShetteJalt Amoxicillin Clavulanic Acid Dogs
Reply Reply with quote Quote
DavidJoigh
# DavidJoigh 08 : 01 AM, July 29, 2020
Howdy! buy ed pills no rx: http://edpillstore.space/ purchase ed meds buy ed pills no rx
Reply Reply with quote Quote
ohozedirot
# ohozedirot 08 : 37 AM, November 18, 2020
Amoxicillin Without Prescription: http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ Buy Amoxicillin img.hzep.ksalidemi.al.avi.hb http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/
Reply Reply with quote Quote

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi