Ks Ali Demi - Toro Camp 2017 - Over...

July 08, 2017
Torino Camp 2017, 12 sportiste te rinjt nga Shqiperia dhe 12 sportiste nga Brazili ishin risia e grumbullimit te ketij viti.
Ambient multikulturor me dhoma dhe gupe te perziera ku flitet, Shqip - Portugalisht - Anglisht e shume pak Italisht si alternative e fundit edhe pse nuk ka shume nevoje sepse femijet flasin nje gjuhe te vetme e te perbashket ate te argetimit dhe futbollit e argetimi e hareja jane te njejtat ndjenja ne te gjithe boten e kete ndjesi qe ne te rriturit e kemi humbur pak e nga pak, me te vegjelit tane na e kujtojne ne cdo dite e sidomos ne aktivitete te tilla.

Comments 4

Nathanfaw
# Nathanfaw 01 : 56 AM, June 23, 2020
Hello there! buy clomiphene citrate online: https://clomid7.com/ buy clomid for men online
Reply Reply with quote Quote
PedroNus
# PedroNus 10 : 27 PM, July 11, 2020
Hi! online viagra pharmacy: http://canadianonlinepharmacy.club/ what is the best online pharmacy without prescriptions needed
Reply Reply with quote Quote
Aarontug
# Aarontug 02 : 08 PM, July 29, 2020
Hi! ed pills online: http://buyeddrugs.com/ buy ed meds ed pills online
Reply Reply with quote Quote
LarrySen
# LarrySen 02 : 09 PM, December 21, 2020
Medicines information for patients. Effects of Drug Abuse.
allegra pills
All information about drug. Read now.
Reply Reply with quote Quote

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi