All for Joomla All for Webmasters

Ks Ali Demi - Torino Camp Dita - 3 ...

July 08, 2017
pak fare vape dhe shume futboll. Dje pas leksionit te gjuheve te huaja Shqip-Portugalisht dhe Anglisht, cunat tashme flasin me bashkemoshataret e tyre pa as nje problem. Gumezhin MIRMENGJES e MIRDITA nga te gjithe femijet.

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi