All for Joomla All for Webmasters

Ks Ali Demi - Torino vishet kuq e z...

April 13, 2018
Luanet Ks Ali Demi mund ne finale me rezultatin 3-0 grupin e pare te 2007 te Juventusit dhe te nesermen mund me rezultatin 4-2 grupin e pare te Torino FC U zhvillua kete fundjave edicioni e 5 i turneut ‘’Torino bene comune’’.�@cit Turin Lde mikpriti dhe organizoi kete turne ne menyren me te mire te mundeshme. Ks Ali Demi mori pjese me dy kategori moshash 2005-2006 dhe 2007. Ne kategorine 2005 – 2006 Ks Ali Demi rendit ne katershen me te mire te turneut duke marre trofeun e vendit te katert.�ndersa per kategorine 2007 me nje golavarazh prej 30+ (31 gola te shenuar dhe vetem 1 te pesuar) Ks Ali Demi shpallet kapion i padiskutueshem i ketij turneu. �ne te dy perballjet midis ks Ali Demi dhe Juventus rezultatet kane qene pozitive per ekipin tone; ne ndeshjen e pare 1-0 dhe ne finale me rezultatin 3-0. �Cdo pike djerse e mundi u shperblye me ne fund me nje trofe dhe me shume kenaqesi e gezim. Gjeme rastin te falenderojme familjet qe priten e mbajten ne shtepite e tyre kampionet tane.�Faleminderit te gjitheve qe na ndiqni dhe shihemi ne datat 5-6 maj per edisionin e rradhes te Turneut Beautiful Albania 2018

Comments 2

cialis
# cialis 08 : 47 PM, March 29, 2019
This is a topic that's close to my heart... Cheers!

Exactly where are your contact details though?
Reply Reply with quote Quote
gamefly free trial
# gamefly free trial 06 : 14 AM, May 21, 2019
I'll immediately grasp your rss as I can not find your email subscription hyperlink or e-newsletter service.
Do you've any? Please permit me understand so that I
could subscribe. Thanks.
Reply Reply with quote Quote

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi