Ks Ali Demi - Një speciale e RTSh ...

March 01, 2019
përgatitur nga gazetari Gjergj Vyshka, për ekipin U-11, i cili mori pjesë në turneun CSI Talent Cup 2019. Ali Demi bëri një paraqitje pozitive edhe pse kishte përballë ekipe elitare të Kontinentit të Vjetër, të tilla si Bayern Munchen e Leverkusen, Arsenal, Porto, etj. Kujtojmë se skuadra e Bayern Munchen, e cila u shpall fituese e turneut për këtë edicion, fitoi me vështirësi ndaj Ali Demit me rezultatin e ngushtë 2-1. Pavarësisht rezultateve, kjo pjesëmarrje tregoi se kemi akoma shumë për të bërë nëse duam të arrijmë objektivat që i kemi vënë vetes. Deri atëherë na duhet punë, punë dhe vetëm punë...
Vullneti dhe dëshira nuk na mungojnë...

https://www.facebook.com/KsAliDemi/videos/411434686281752/

Comments 15

Invoisy
# Invoisy 02 : 36 PM, June 18, 2020
Propecia Reversible Buy Cialis: https://bbuycialisss.com/ comprar viagra generica Cialis purchase levitra
Reply Reply with quote Quote
Michaelnof
# Michaelnof 11 : 14 AM, July 08, 2020
Hi! order deltasone: http://prednisonedeltasone.info/ buy prednisone pills prednisone
Reply Reply with quote Quote
RobertExpaw
# RobertExpaw 08 : 28 AM, July 09, 2020
Hi there! pharmacie de garde: http://ontariodxpharmacy.com/ veterinary pharmacies of america discount pharmacies
Reply Reply with quote Quote
generic cialis
# generic cialis 02 : 59 PM, July 12, 2020
Aumoxtine500 No Description Needed Reighsag Buy Cialis: https://bbuycialisss.com/# RhydayRody Cheapest Finasteride On The Web neseinvews Buy Cialis ShetteJalt Cytotec Avant Pause De Sterilet
Reply Reply with quote Quote
EddieMep
# EddieMep 04 : 16 PM, August 12, 2020
Hi! coming off lasix: http://lolasix.info/ lasix buy uk
Reply Reply with quote Quote
Licsscorp
# Licsscorp 01 : 49 AM, December 23, 2020
Levitra 100mg Guaranteed Lowest Price draita buy cialis pills: https://bansocialism.com/ hoisee Cialis 8 Comprimidos
Reply Reply with quote Quote
oniterow
# oniterow 04 : 21 AM, April 04, 2021
Idifwag: http://slkjfdf.net/ Uewowag lrf.dcpl.ksalidemi.al.row.aa http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
oicoyuxi
# oicoyuxi 04 : 33 AM, April 04, 2021
Omjafioki: http://slkjfdf.net/ Esekix khj.xuri.ksalidemi.al.qom.rv http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
uqifebia
# uqifebia 04 : 45 AM, April 04, 2021
Odivotjo: http://slkjfdf.net/ Ujefei hkl.ywoq.ksalidemi.al.rvh.il http://slkjfdf.net/
Reply Reply with quote Quote
Lbsogulty
# Lbsogulty 05 : 56 PM, May 16, 2021
cialis daily dose [url=https://ucialisdas.com/ ]cialis promise program card buy viagra cialis mix online
Reply Reply with quote Quote
gultyVed
# gultyVed 01 : 43 PM, May 25, 2021
when will cialis be generic in the usa [url=https://krocialis.com/ ]insurance coverage for cialis reviews on cialis
Reply Reply with quote Quote
GagueAni
# GagueAni 01 : 25 PM, May 26, 2021
rx one pharmacy llc [url=https://pharmacyken.com/ ]no prescription pharmacies Januvia
Reply Reply with quote Quote
GagueGtv
# GagueGtv 04 : 18 PM, May 31, 2021
canada pharmacy 24h [url=https://pharmacyhrn.com/ ]canada pharmacy online no script legit canadian online pharmacy
Reply Reply with quote Quote
GagueAni
# GagueAni 10 : 28 AM, June 01, 2021
canadian pharmacy equivalency exam [url=https://pharmacyken.com/ ]cheap medications canadia online pharmacy
Reply Reply with quote Quote
Pawayloh
# Pawayloh 06 : 54 PM, August 08, 2021
cialis without presciption cheap cialis super active cialis on line pharm where can i buy cialis in singapore: https://regcialist.com/ ’
Reply Reply with quote Quote

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi