Ks Ali Demi - CSI Talent Cup U-11 -...

March 01, 2019
Të nderuar bashkatdhetarë! Për dy ditë me radhë, më 16-17 shkurt, do të jemi pjesë e turneut CSI Talent Cup U-11, që zhvillohet në Gjenevë të Zvicrës. Ali Demi përfaqësohet nga një ekip i talentuar i përbërë nga fëmijë të veçantë, të cilët dinë të dhurojnë dhe falin shumë emocion.
Prandaj, ju ftojmë të na bashkoheni në këtë turne të rëndësishëm për ne si akademi, por, më shumë, për ngjyrat që na përfaqësojnë dhe na bashkojnë si komb.
Të jeni të sigurt se prania juaj do të na japë forcë për të realizuar objektivin që i kemi vënë vetes. Jeni të mirëpritur!
Me respekt e mirënjohje të thellë,
Ks Ali Demi

Comments 11

Invoisy
# Invoisy 09 : 57 AM, June 19, 2020
Amoxil Package Insert Buy Cialis: https://bbuycialisss.com/ Zithromax And Bronchitis cialis 20mg price at walmart Kamagra Oral Jelly Hannover
Reply Reply with quote Quote
EugenioPem
# EugenioPem 09 : 07 AM, June 28, 2020
Hello there! walmart pharmacy online: http://canadianonlinepharmacy.club/ legitimate canadian online pharmacies pharmacy technician programs online
Reply Reply with quote Quote
п»їcialis
# п»їcialis 01 : 47 PM, July 13, 2020
Tetracycline Purchase Canada Cemeague Cialis: https://acialisd.com/# dedviodare Levitra Ligne FeffisseNite cialis 20mg for sale fadiuddisa Cialis Tadalafil 20mg Original
Reply Reply with quote Quote
DavidJoigh
# DavidJoigh 07 : 40 AM, July 25, 2020
Hi there! buy cialis usa: http://locialisi.info/ buy tadalafil purchase tadalafil
Reply Reply with quote Quote
Licsscorp
# Licsscorp 03 : 05 PM, December 19, 2020
Cialis Generique Existe T Il draita buy cialis online 20mg: https://bansocialism.com/ hoisee Direct Free Shipping Pyridium Buy Drugs Cash On Delivery
Reply Reply with quote Quote
Rebfgulty
# Rebfgulty 12 : 06 AM, May 16, 2021
cialis paypal [url=https://rcialisgl.com/ ]overnight shipping of cialis cialisorigina
Reply Reply with quote Quote
GagueGtv
# GagueGtv 09 : 36 PM, May 25, 2021
target pharmacy store [url=https://pharmacyhrn.com/ ]london drugs computers canada anyone know of a legit online pharmacy for oxycodone
Reply Reply with quote Quote
GagueAni
# GagueAni 06 : 53 PM, May 26, 2021
online pharmacy tech training [url=https://pharmacyken.com/ ]cheap generic cialis canadian pharmacy mexican pharmacy
Reply Reply with quote Quote
GagueDev
# GagueDev 06 : 30 AM, June 01, 2021
kings pharmacy canada [url=https://cjepharmacy.com/ ]shoppers pharmacy rexall pharmacy canada
Reply Reply with quote Quote
GagueGtv
# GagueGtv 04 : 49 PM, June 07, 2021
online schools for pharmacy tech [url=https://pharmacyhrn.com/ ]no 1 canadian pharcharmy online reviews on canadian pharmacy online
Reply Reply with quote Quote
GagueDev
# GagueDev 06 : 40 AM, June 08, 2021
Malegra DXT [url=https://cjepharmacy.com/ ]cvs pharmacy store hours on sunday canadian online pharmacies legitimate
Reply Reply with quote Quote

Leave a Reply

 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi