Ks Ali Demi - News - Page 2...

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
March 01, 2019
Golashënuesi Elezi bën detyrën U-13 ka gjetur sot fitoren përballë Arenës. Një
11
March 01, 2019
Në kuadër të përgatitjeve për turneun e Gjenevës, skuadra U-11, e drejtuar nga a
3
March 01, 2019
Sot në kompleksin “Fari” në Tiranë u zhvillua kupa “Vasillaq Zëri”, organizuar n
3
March 01, 2019
Ali Demi triumfoi sot në derbin e kryeqytetit ndaj Partizanit. Lojtarët luftuan
2
March 01, 2019
Gëzimi nuk është në majë, por në ngjitje drejt majës. Kështu mund ta përshkruajm
2
March 01, 2019
Ali Demi regjistron shifër rekord golash
26 gola vetëm në 6 ndeshje është
2
March 01, 2019
Ali Demi vazhdon të jetë i pathyeshëm në shtëpi
Ali Demi tregon supremaci
2
March 01, 2019
I urojmë suksese dhe shpresojmë në një përfaqësim dinjitoz të luanëve tanë.
2
March 01, 2019
Pas suksesit të arritur në Ferizaj, djemtë e U-11 kanë treguar se nuk gjejnë të
6
 
Last match
Newsletters
Regjistrohuni per te marre njoftimet e fundit mbi aktivitetet e KS Ali Demi